Kurzy

VV 75 Expresivní metody vizuálního sebevyjadřování v pubertě a v adolescenci

Kurz akreditován MŠMT pod číslem
5969/2017-3-299
Cílová skupina
všichni pedagogičtí pracovníci

Expresivita je zdrojem pedagogické motivace a podmínkou osobních projevů žáků a studentů. Seminář je zaměřen na seznámení s hlavním principy expresívních vyjádření a dále na realizaci praktických etud a návrhů projektů s expresivními obsahy.  Účastníkům bude předložena obrazová dokumentace z již realizovaných expresívních workshopů a budou jim nabídnuty techniky navozující a využivající expresívních vyjádření u různých věkových skupin žáků a studentů.  

Obsah akce:

Expresívní techniky ve výtvarném vzdělávání a v arteterapii. Zdroje expresivity, projevy expresivity v bodyartu a v intermediálních a plošných vyjádřeních. Odborná literatura a internetové zdroje, obrazová dokumentace z archivu lektorky. 

Expresivita - definice a příklady z umění. 

Expresívní techniky senzibilizující, narativní, intermediální a rozšiřující mezioborové. Praktická cvičení a názorné ukázky.

další informace

Olomouc 15.11.2017, 9:00–16:00

místo konání bude upřesněno na pozvánce

1 560 Kč

 objednat

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace