PhDr. Petr Hedbávný

PhDr. Petr Hedbávný

Petr Hedbávný vystudoval ekonomii na Univerzitě Karlově (summa cum laudae), kde anglicky přednáší  (Economics of the European Union a Ageing and Pensions). Hostoval na Université de Strassbourg, procestoval více než 40 zemí světa a v každé z nich se snažil komunikovat s místními lidmi v jejich rodné řeči. Žil v mj. Berlíně, v Paříži, v USA, v Peru a a v Rusku. Přišel do kontaktu i s tibetštinou, čínštinou a hebrejštinou, tedy mnohokrát zažil, jaké je to být odkázán na domluvu beze slov. Inspiraci bere ze zážitkové pedagogiky, hudby, improvizačního divadla a aikida. Je spoluautorem Fantastických karet, nástroje pro vzdělávání a inovace. Pomáhá lidem rozpoznat, rozvinout a plně zužitkovat jejich kreativní potenciál.

V posledních dvou letech pracoval s více než tisícovkou školáků, několika stovkami učitelů a několika desítkami speciálních pedagogů. Usiluje o to, aby při výuce byli nadšeni žáci všech zájmů a stupňů pokročilosti.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace