TV 65 Pohybové programy v tělesné výchově jako prevence civilizačních onemocnění

Předmět
Tělesná výchova
Cílová skupina
učitelé ZŠ 1, učitelé ZŠ 2, učitelé SOŠ, učitelé víceletých gymnázií, učitelé 4-letých gymnázií
Akreditace
32209/2018-2-875

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Vybavit účastníky semináře základními znalostmi a dovednostmi, které jsou nezbytné pro prevenci a nápravu hybných mechanismů člověka.  Hlavní důraz je kladen na praktickou část s ukázkami zpevňovacích cvičení, pohybové programy k jednotlivým civilizačním onemocněním.


Obsah akce

  • Cvičení určené na prevenci vertebrogenních potíží a některých patologických změn na hybném systému. Odstranění negativních vlivů provokující vertebrogenní poruchy, odchylky, které vedou k oslabení hybného systému. Využití cvičební gumy a overballu.
  • Speciální cvičení pro nápravu skolióz, kyfóz, astmatu, kardiaku, rostroušená skleróza a jiná civilizační onemocnění. Náprava oslabení hybného systému a vytvoření dostatečného svalového korzetu, který snižuje riziko svalového přetížení. Kompenzační cvičení na st atické přetěžování, vytváření kladného vztahu k pohybu. Využití cvičební gumy.

Brno, 02.04.2019, 10:00–13:15

místo konání bude upřesněno na pozvánce

990 Kč

 objednat

Praha, 09.04.2019, 10:00–13:15

místo konání bude upřesněno na pozvánce

990 Kč

volných míst: 0
 objednat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace