Nejčastější dotazy

Nejčastěji kladené dotazy

Než se nás zeptáte, projděte si níže sepsané nejčastější dotazy, které nám pokládáte. Třeba zde naleznete odpověď právě na Váš dotaz.

Pokud odpověď nenajdete, ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře zde.

 

 • Jsou vaše kurzy akreditované?
  Ano, všechny nabízené kurzy jsou akreditované od MŠMT. Číslo akreditace naleznete u každého kurzu v hlavičce společně s cílovou skupinou, pod kterou byl akreditován.
 • Jsou vaše kurzy uznatelné v rámci tzv. „šablon“?
  Veškeré dotazy ohledně "šablon" Vám zodpoví na konzultační lince MŠMT. Pro e-mailové dotazy je určena adresa dotazyZP@msmt.cz, případně tel. +420 234 814 777 Do mailu je nutné uvést přesný název kurzu a číslo akreditace. Obě informace jsou uvedeny vždy u každého semináře na našem webu www.descart.cz. Pracovníci MŠMT Vám již zodpoví tento dotaz.
 • Pro koho jsou kurzy určené?
  Kurzy jsou určené především pedagogickým pracovníkům. Pokud ale nejste pedagogickým pracovníkem, kurzu se můžete také zúčastnit. Napište nám email na info@descartes-agentura.cz. V emailu nám, prosíme, sdělte následující detaily a my Vás na kurz již přihlásíme.
  1. jméno, příjmení a titul účastníka
  2. datum a místo narození (pokud vyžadujete mít tyto údaje na certifikátu)
  3. fakturační adresu
  4. tel. a mailový kontakt na účastníka
  5. název, datum a místo konání semináře
 • Mohu se kurzu zúčastnit jako fyzická osoba?
  Ano, v objednávkovém formuláři Vás to ovšem nepustí k dokončení objednávky, neboť tam je podmínkou zadání IČ (identifikační číslo školy). Napište nám email na info@descartes-agentura.cz. V emailu nám, prosíme, sdělte následující detaily a my Vás na kurz již přihlásíme.
  1. jméno, příjmení a titul účastníka
  2. datum a místo narození (pokud vyžadujete mít tyto údaje na certifikátu)
  3. fakturační adresu
  4. tel. a mailový kontakt na účastníka
  5. název, datum a místo konání semináře
 • Splňuje Váš certifikát všechny požadavky MŠMT?
  Ano, certifikát od nás obdržíte elektronickou formou ihned po skončení kurzu na email uvedený v objednávce. Certifikát bude obsahovat tyto náležitosti:
  1. Číslo osvědčení
  2. Jméno, příjmení a titul účastníka, také datum a místo narození (pokud bylo zadáno při objednávce)
  3. Název vzdělávací akce, počet vyuč. hodin, číslo akreditace MŠMT
  4. Místo konání a datum konání
  5. Jméno lektora
  6. Název, adresa, IČO a číslo akreditace vzdělávací instituce
  7. Datum vydání osvědčení, razítko a podpis
 • Jakým způsobem se provádí platba za kurz? Je možné kurz hradit hotově?
  Po přihlášení na kurz od nás obdržíte fakturu, kde bude uvedeno číslo účtu, částka a variabilní symbol. Kurzy lze tedy hradit pouze bankovním převodem na základě námi vystavené faktury. Platba v hotovosti NENÍ možná.
 • Objednali jsme kurz, ale neobdrželi jsme od Vás žádný email s potvrzením přihlášky.
  Po přihlášení na kurz od nás obdržíte OKAMŽITĚ automatické potvrzení přihlášky. Pokud Vám toto potvrzení nepřijde, pravděpodobně jste nedokončili úspěšně objednávku a na kurz nejste přihlášeni. Druhým možným vysvětlením je zadání chybného emailu. V obou případech se nám co nejdříve ozvěte na info@descartes-agentura.cz, abychom mohli vše vyřešit.
 • Objednali jsme kurz, ale neobdrželi jsme od Vás žádný email s pozvánkou a fakturou.
  Pozvánky s fakturami zasíláme hromadně vždy na ZAČÁTKU daného pololetí, tedy v LEDNU (pro kurzy konané v jarním pololetí) nebo v ZÁŘÍ (pro kurzy konané v podzimním pololetí). V případě přihlášení již v PRŮBĚHU daného pololetí od nás informace obdržíte zpravidla do 24 hodin od přihlášení. Pokud informace neobdržíte, informujte nás prosím na info@descartes-agentura.cz.
 • Kurz je plně obsazený. Je nějaká možnost se i přesto na kurz přihlásit?
  V tomto případě nás kontaktujte na emailu info@descartes-agentura.cz. Do emailu uveďte přesný název a termín kurzu, o který máte zájem. Kapacita bývá většinou limitována např. počtem míst, počtem PC nebo přáním lektora. My situaci u konkrétního semináře zhodnotíme a dáme Vám vědět, zda je možné navýšit kapacitu.
descartes
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace