Mgr. Helena Macková

Mgr. Helena Macková

Helena Macková,

je kouč & terapeut, lektor, konzultant a mentor managementu.

Témata, jaký se věnuje jsou: osobní rozvoj a motivace, sebepoznání, komunikace a vyjednávání, leadership – vedení lidí.

Má za sebou velkou manažerskou a personální zkušenost s nastavováním HR procesů všeho druhu, vedení týmu, praxe více jak 23 let, z toho 8 let na vrcholových pozicích v mezinárodních firmách. Odžila si jak své vzestupy, tak pády (se vším, co k tomu patří) a díky tomu předává své zkušenosti dál, posledních 8 let na volné noze. Je specialistou na téma: vyhoření, sebevědomí, smysluplnost, práce s traumatem.

Vystudovala FSS MU v Brně, sociologii, politologii, sociální práci a sociální politiku. Je certifikovaný kouč. Absolventka a praktikantka Energy Medicine od společnosti The Four Winds.  Také má víceletý výcvik v oblasti systemických, rodinných a firemních konstelací, které ji nepřestávají fascinovat. Stále více vidí jejich smysluplnost, efektivnost a užitek. Neustále se dál vzdělává, protože jak říká: „moje práce je má vášeň a poslání a moc mě to baví!“

Díky tomuto svému "pelmelu" dovedností umí nacházet rychle různá řešení a účinnou pomoc. Svůj smysl vidí v podpoře druhých, v jejich úsilí změnit život a zlepšit jej. Ve volném čase ji najdete venku, v létě na kole nebo nějakém vodním sportu, v zimě na běžkách anebo jak vede konstelační terapii.

Více info zde: www.helenamackova.cz

Zpět

descartes
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace