Kateřina Brejšková

Kateřina Brejšková

Jsem zapálená, kreativní a spolehlivá učitelka s více než 20 lety zkušeností z mezinárodních škol. Angličtina a zejména pak metoda Read Write Inc Phonics je můj pracovní nástroj a vášeň. Neustále se vzdělávám a rozšiřuji si odbornost. S radostí sdílím svou energii a nadšení pro vzdělávání. Považuji se za průvodce a ráda krok za krokem pomáhám na cestě k úspěchu všem žákům a studentům, bez ohledu na jejich věk.

Od absolvování střední pedagogické školy (SPgŠ) v Berouně (1998) a získání prvních zkušeností s britským kurikulem přímo ve Velké Británii (2001), jsem pracovala v mezinárodních školách (Parklane a Nessie 2006 – 2022) nebo učila angličtinu v zahraničí (Velká Británie, Švýcarsko 2018, 2022, 2023) žáky různého věku a kulturního prostředí, od nejmenších předškolních dětí až po dospělé studenty ve věku 2 až 64 let. Tato fascinující rozmanitost mi pomáhá rozvíjet flexibilitu a adaptabilitu, které jsou klíčové pro úspěšnou pedagogickou praxi a umožňují mi efektivně reagovat na potřeby každého jednotlivce a přinášet obohacující vyučování do každé třídy.

  • Střední Pedagogická Škola, Beroun, 1998
  • CAE Cambridge ESOL zkouška (C1 dle SERR), 2007
  • Person Centred Approach – Carl Rogers, 2002 – 2004 (psychologie zaměřená na člověka)
  • Kurzy a certifikáty od tuzemských i zahraničních vzdělávacích organizací – The National College, Open University etc.
  • Cognitive Behavioural Therapy (CBT) Practitioner Course, The Academy of Modern Applied Psychology, 2022 (Kognitivně behaviorální terapie)
  • Respektovat a být respektován, Společnost pro mozkově kompatibilní vzdělávání, 2009

Zpět

descartes
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace