PhDr. Lenka Svobodová

Psycholožka a lektorka.
Absolventka jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.  Členka Českomoravské psychologické společnosti (ČMPS) a Asociace školní psychologie (AŠP), je zakladatelkou časopisu Psychologie Dnes (dříve pod názvem PROPSY) a členkou redakční rady časopisu Třídní učitel a vedení třídy.
Je autorkou knih „Nenechte se šikanovat kolegou aneb mobbing skrytá hrozba" (Grada 2008), "Mobbing – nebezpečný fenomén naší doby" (VÚBP 2008), spoluautorkou knihy pro uchazeče o studium na VŠ – "Testy na andragogiku a personální řízení" (Tutor 2004, Fragment 2008) a "Poradce pro volbu povolání" (Raabe 2015) a také mnoha článků (např.  Československá psychologie, Psychologie Dnes, Psychologie v ekonomické praxi, Prevence, Školní poradenství v praxi, Třídní učitel a vedení třídy, Řízení školy, MF Dnes, Human resources management, Personál, apod.).
V současné době se věnuje se lektorské činnosti (především DVPP), pracuje jako školní psycholožka a externě vyučuje na Pedagogické fakultě OSU. Je členkou Komise Sociálně právní ochrany dětí Městského úřadu v Bruntále. V průběhu své kariéry spolupracovala také s Českou televizí, Českým rozhlasem, Agenturou pro sociální začleňování při Úřadu vlády a Senátem PČR.

Zpět

descartes
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace