Mgr. Daniela Pokorná

Mgr. Daniela Pokorná absolvovala v letech 2008 – 2010 kurzy Feuersteinova instrumentálního obohacování (FIO) I, II, III a Basic I na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Dále absolvovala kurzy Feuerstein Instrumental Enrichment - Trainers I a Learning Potential Assessment Device (LPAD 1), pořádané Feuersteinovým institutem v Jeruzalémě. Od září 2013 přednáší o dynamickém vyšetření na kurzech pořádaných Autorizovaným tréninkovým centrem Feuersteinovy metody při PedF UK. 

V roce 2013 ukončila studium psychologie na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Při své práci psychologa v Speciálně pedagogickém centru na Praze 6 a v minulosti i v ZŠ Podolí na Praze 4 využívá Instrumentální obohacování v rámci terapie s dětmi a dynamické vyšetření LPAD při vytváření individuálních vzdělávacích plánů pro žáky se speciálními potřebami ve vzdělávání.

V rámci autorizovaného centra ATC metod prof. Feuersteina, z.ú. školí pedagogické pracovníky a psychology v metodách Instrumentálního obohacování FIE a dynamického vyšetření LPAD.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace