ČJ 225 Sloh bez obav

Předmět
Český jazyk, Základní škola I
Cílová skupina
učitelé 1. stupně ZŠ, učitelé 2. stupně ZŠ
Akreditace
5969/2017-3-299

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Cílem semináře je učitele seznámit s metodami a formami práce, které umožní rozvíjet žákovy schopnosti písemného vyjadřování. Aktivně si vyzkoušejí přístupy americké pedagožky Lori Jamison Rog přizpůsobené českému prostředí. Obsahem semináře je také koncept dílen psaní vycházející z kritického myšlení a třífázového modelu učení E-U-R. Pedagogové během semináře aktivně pracují s jednotlivými metodami (volné psaní, TAD, pětilístek, myšlenkové mapy, grafické organizéry atd.).


Obsah akce

Obsahem semináře je seznámení s novými edukačními metodami a postupy v hodinách slohu dle americké pedagožky Lori Jamison Rog. Seminář vychází z konceptu kritického myšlení – dílna psaní. Účastníci semináře si většinu z představovaných metod sami vyzkouší a vcítí se tak do role žáka, který mnohdy zažívá strach před prázdným papírem s tužkou v ruce. Seminář chce ukázat, že psaní je dovednost, kterou si mohou žáci s trpělivým přístupem pedagoga osvojit a mít z ní radost.

Praha, 27.11.2019, 09:00–16:00

místo konání bude upřesněno na pozvánce

1 950 Kč

 objednat

Brno, 12.11.2019, 09:30–16:30

místo konání bude upřesněno na pozvánce

1 950 Kč

 objednat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace