TV 67 JAK UDĚLAT Z TĚLOCVIKU TANEČNÍ PARTY

Předmět
Tělesná výchova
Cílová skupina
učitelé 2. stupně ZŠ, učitelé SOŠ a SOU, učitelé gymnázií, učitelé VOŠ
Akreditace
27664/2017-2- 1065

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Získání základního povědomí o zumbě, o její historii, o jednotlivých tancích, benefitech, které zumba přináší.  Vysvětlení pojmu „zumba formula“, ukázka toho, jak si připravit hodinu, co by v ní nemělo chybět. Základním záměrem je dokázat, že když se zvolí správná muzika i tance, každého bude bavit se hýbat a bude se těšit na další hodinu, i když v rámci tělesné výchovy se jedná jen o doplňkovou činnost.


Obsah akce

KURZ SE KONÁ V: Studio DANCE PERFECT, pasáž paláce Metro, Národní 25, 110 00 Praha 1 - Staré Město

Cílem semináře je obohatit učitele TV o pohybové dovednosti, které vycházejí ze zumby, a pomoci učitelům zpestřit a zatraktivnit výuku. Na semináři se učitelé seznámí s vedením hodiny zumby, s jednotlivými tanci, nejen latinskoamerickými /salsa, cumbia, reaggeton, merengue/, které se v zumbě tancují. Seminář lektorka připravila na základě dlouholetých zkušeností ze svých hodin, z mezinárodních setkání lektorů zumby a z řady kurzů a dalších akcí. Chce ukázat, že ne náhodou je zumba tak populární už ve více než 150 zemích. Připravila program tak, aby se účastníci cítili na hodině jako na taneční party, odešli z něj nabití pozitivní energií a s úsměvem na tváři a s nadšením předat získané dovednosti svým žákům. Seminář bude veden v tělocvičně, nejen klasicky „před zrcadly“, ale i ve dvojicích, ve skupinkách, v řadách, v kruhu, s činkami. 


Pro účastníky

Co si mají účastníci donést s sebou

sálovou obuv, pohodlné sportovní oblečení, pití, FLASH DISK - LEKTORKA POSKYTNE VIDEO S CHOREOGRAFIEMI

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace