AJ 288 British Cinema and How to Exploit it in English Classes

Předmět
Anglický jazyk
Cílová skupina
učitelé 2. stupně ZŠ, učitelé SOŠ a SOU, učitelé gymnázií, učitelé VOŠ, učitelé ZUŠ a SUŠ, pedagogové volného času, speciální pedagogové
Akreditace
39989/2020-4-907

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Vzdělávacím cílem akce je, aby učitelé jazyka získali hlubší povědomí o britské filmové kultuře a rozšířili si množství aktivit, které je možno provádět se svými studenty formou zábavnou pro všechny zúčastněné.


Obsah akce

V tomto zábavném semináři se podíváme na některé ikonické britské filmy, které ovlivnily kulturu celého světa. Naučíme se něco nejen o slavných režisérech a hercích i herečkách, ale také o tom, jak můžeme tyto informace využít s našimi studenty angličtiny. Zaměříme se na množství aktivit, které je možno provádět se studenty před, během a po filmu a sami si je na filmových klipech vyzkoušíme.


Pro účastníky

Vzkaz účastníkům

K účasti je potřeba notebook nebo tablet. Prosím vezměte si vlastní zařízení s sebou. Děkujeme.

Praha, BUDE UPŘESNĚN

místo konání bude upřesněno na pozvánce

2 350 Kč

volných míst: 2
 objednat

Praha, 15.12.2021, 09:30–16:30

místo konání bude upřesněno na pozvánce

2 350 Kč

volných míst: 3
 objednat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace