AJ 291 Reading and stories in the primary classroom

Předmět
Anglický jazyk
Cílová skupina
učitelé MŠ, učitelé 1. stupně ZŠ, učitelé 2. stupně ZŠ, asistenti pedagoga
Lektor(-ka)
Akreditace
343/2021-4-32

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Učitelé cizího jazyka (angličtiny) získají hlubší povědomí o možnostech využití příběhů a čtení s mladšími žáky ke zlepšování poslechových a čtecích dovedností i aktivní produkce jazyka. Dalším cílem je rozšíření jejich repertoáru zábavných aktivit, které mohou ihned prakticky využít se svými žáky a oživit tak své lekce.


Obsah akce

V tomto semináři se zaměříme na využití nejrůznějších příběhů a knih ve výuce angličtiny. Vyprávění a naslouchání příběhům bylo od pradávna integrální součástí naší kultury. Sloužilo k předávání důležitých obsahů, ale i k učení se jazyku. Příběhy můžeme používat ke zlepšení dovedností mluvení, poslechu, psaní i čtení ve třídě i v mimoškolních aktivitách. V rámci výuky mohou být příběhy s užitím vhodných metod efektivní vzdělávací pomůckou pro zlepšení pasivního i aktivního užití jazyka.


Pro účastníky

Vzkaz účastníkům

Seminář je veden v angličtině.

Online webináře, 11.02.2022, 09:00–16:30

místo konání bude upřesněno na pozvánce

2 550 Kč

 objednat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace