ZŠ 133 Hrajeme si, hýbeme se v mateřské škole a na 1. stupni základní školy

Předmět
Mateřská škola
Cílová skupina
učitelé MŠ, učitelé 1. stupně ZŠ, vychovatelé školských zařízení, pedagogové volného času, asistenti pedagoga
Akreditace
28545/2022-6-863

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Cílem vzdělávacího programu je nabídnout učitelkám mateřských škol, učitelkám prvního stupně základních škol, pedagogům volného času a vychovatelům v dětských zařízeních, didaktické postupy jak u dětí a žáků rozvíjet pohybové schopností a dovedností, fyzickou a psychickou zdatnosti, lokomočních a manipulačních dovedností, za pomoci her, činností a aktivit, které lze uskutečňovat ve vnitřním prostředí (školní třída, tělocvična apod.)


Obsah akce

Seminář je zaměřen na rozvoj pohybových schopností a dovedností (lokomočních, manipulačních aj.) u dětí předškolního a mladšího školního věku. Tyto hry, aktivity a činnosti lze aplikovat do prostředí školní třídy nebo tělocvičny. Účastníci se aktivně zapojí do nácviku pohybových her a činností, které jsou v praxi ověřeny a lze je zařadit do vzdělávací nabídky v mateřské škole a do vzdělávání na prvním stupni základní školy.


Pro účastníky

Co si mají účastníci donést s sebou

Účastníci ať si prosím přinesou roušku (bude sloužit jako herní pomůcka), tři umělohmotné kelímky a oděv na cvičení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace