AJ 358 Učte angličtinu jako rodilí mluvčí (2. část – navazující)

Předmět
Anglický jazyk
Cílová skupina
učitelé MŠ, učitelé 1. stupně ZŠ, učitelé 2. stupně ZŠ, učitelé SOŠ a SOU, učitelé gymnázií, učitelé VOŠ, vychovatelé školských zařízení, pedagogové volného času, asistenti pedagoga
Lektor(-ka)
Akreditace
BEZ AKREDITACE MŠMT

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Tento navazující kurz umožní učitelům anglického jazyka vyučovat angličtinu podobně jako v Británii, v mezinárodních školách po celém světě i v prestižních školách u nás, a to od úplných základů - od stavebních prvků jazyka, tedy hlásek. Získaná dovednost je klíčová pro celé pochopení fungování jazyka a proto by se s ní měli seznámit i pokročilí studenti. Učitelé získají nástroje a techniky, jak efektivně procvičovat a testovat naučené zábavnou formou.

Nesporným přínosem této metody jsou nejenom rychlé výsledky, vytvoření pevného základu pro další učení, ale také schopnost přinášet učitelům s vysokými nároky na kvalitu výuky značné uspokojení a radost z vynikajících výsledků svých studentů.


Charakteristika

Kurz nabízí kompletní metodiku jak učit angličtinu přirozeně a od základů všechny od 4 – 100 let. Tento kurz navazuje na kurz "Učte angličtinu jako rodilí mluvčí" a pokračuje tam, kde předchozí kurz skončil. 

U mladších žáčků uvidíte, s jakou radostí objevují svět písmen a jaký úžasný pokrok dosahují ve čtení a psaní a jen tak „mimochodem“ se učí anglicky.

U těch starších zaznamenáte obrovskou úlevu, protože angličtina jim začne dávat smysl.

Zjistíte, jak snadné je propojovat angličtinu s jinými předměty. Krok za krokem vaši studenti získají jistotu a sebevědomí tolik potřebné pro další učení a vy získáte klíčové nástroje pro úspěšnou výuku angličtiny, která bude bavit vás i vaše studenty!


Obsah akce

Kurz rozdělen do 4 dvouhodinových bloků. Teoretická část propojena s praktickými ukázkami. Postupné představení od jednodušších po složitější koncepty. Průběžné zapojování účastníků, vysvětlení pojmů a ukázky metod, jak procvičovat a testovat naučené. Ukázka pomůcek a pracovních listů.

 

Úvod – Krátce o použité metodě Read Write Inc. od Ruth Miskin, zopakování obsahu kurzu "Učte angličtinu jako rodilí mluvčí" 
(1 vyučovací hodina) 
Sound Families (stejně znějící hlásky s různým zápisem, Split Sounds, Silent Letter  “e“, ostatní  “Silent Letters“, long and short vowels)
(4 vyučovací hodiny)
Praktická aplikace (účastníci předvedou určenou hlásku)
(3 vyučovací hodiny)

 


Pro účastníky

Co si mají účastníci donést s sebou

psací potřeby, sešit na poznámky

Vzkaz účastníkům

Budete nadšení!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace