ZŠ 136 Metody a techniky dramatické výchovy

Předmět
Mateřská škola
Cílová skupina
učitelé MŠ, učitelé 1. stupně ZŠ, vychovatelé školských zařízení, pedagogové volného času, asistenti pedagoga
Akreditace
28545/2022-6-863

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Cílem vzdělávacího programu je nabídnout učitelkám mateřských škol, učitelkám prvního stupně základních škol, pedagogům volného času a vychovatelům v dětských zařízeních, širokou škálu dramatických metod a technik, které lze využít ve vzdělávací nabídce mateřské školy, při vzdělávání žáků na základní škole nebo při neformálním vzdělávání. Všechny hry a činnosti jsou v praxi ověřeny a lze je aplikovat na příslušnou věkovou skupinu dětí. Seminář je praktický, založený na participaci všech zúčastněných. Cíl semináře je zaměřen na osvojení nejrůznějších metod a technik dramatická výchovy.


Obsah akce

Tvořivá dramatika jako kreativní prostředek rozvoje osobnosti dítěte 1 hodina

Struktura dramatické lekce 1 hodina

Metody a techniky dramatické výchovy a jejich využití při vzdělávání dětí a žáků 6 hodin praktická participativní část s prezentací her a činností

Brno, 05.06.2024, 09:00–16:00

místo konání bude upřesněno na pozvánce

2 550 Kč

 objednat

Praha, 12.06.2024, 09:00–16:00

místo konání bude upřesněno na pozvánce

2 550 Kč

 objednat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace