TV 58 Pohybové hry a cvičení v přírodě

Předmět
Tělesná výchova
Cílová skupina
učitelé ZŠ 1, učitelé ZŠ 2, učitelé SOŠ, učitelé víceletých gymnázií, učitelé 4-letých gymnázií
Lektor(-ka)
Akreditace
158/2016-3-32

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Rozšíření kompetencí v oblasti TV a zdraví. Získání vědomostí a dovedností z oblasti vzdělávání a výchovy žáků k všestrannému rozvoji osobnosti, motivaci k pohybovým aktivitám, rozvoji smyslového vnímání, kolektivní spolupráci. Získání zásobníku cvičení a her v přírodě, propojení s dalšími předměty (přírodověda/biologie, zeměpis, matematika, výtvarná výchova, cizí jazyk apod.) 


Obsah akce

Seminář se bude konat v parku Hostivař v Praze - více informací obdržíte v pozvánce.

 

Hry a cvičení v přírodě s cílem zapojit smyslové vnímání do pohybových aktivit, zlepšit odolnost, otužilost a celkovou zdatnost žáků/studentů a uplatnit mezipředmětové vztahy v rámci tělesné výchovy.

Hry, cvičení a aktivity na rozvoj smyslového vnímání, prostorové orientace, balančních schopností, seznamovací, kontaktní a zahřívací hry, hry na rozvoj pohybových schopností a dovedností, hry na rozvoj komunikace a kolektivní spolupráce, pátrací a bojové hry. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace