M 192 Využití ICT nejen ve výuce matematiky

Předmět
Matematika, Informatika
Cílová skupina
učitelé ZŠ 1, učitelé ZŠ 2, učitelé SOŠ, učitelé víceletých gymnázií, učitelé 4-letých gymnázií, učitelé VOŠ
Akreditace
32209/2018-2-875

DESCARTES, v.o.s. si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, pokud bude nutné. O změně termínu se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.


Vzdělávací cíl

Cílem semináře je seznámit vyučující s možnostmi využití ICT ve své edukační praxi, zejména pak ve výuce matematiky. Teoretická část se zaměřuje na obecné možnosti využívání moderních technologií ve výuce a využívání ICT v běžném chodu školy. Praktická část pak prezentuje možnosti využití moderních technologií ve výuce i v rámci profese učitele.


Obsah akce

Absolvováním semináře získají vyučující základní povědomí o obecných možnostech využití moderních technologií ve výuce i mimo ni.

V první části semináře budou účastníci seznámeni s aktuálními trendy moderních technologií a jejich možností využití ve školství. Náplní druhé části pak budou praktické ukázky využití moderních technologií ve školství (cloudové služby; příklady robotiky na nižších stupních škol - BeeBot, Ozoboti; praktické ukázky vybraných aplikací využitelných ve výuce matematiky, např. Microsoft Excel, online aplikace, atd.)

Olomouc, 17.05.2019, 09:30–16:30

místo konání bude upřesněno na pozvánce

1 850 Kč

 objednat

Praha, 14.06.2019, 10:00–17:00

místo konání bude upřesněno na pozvánce

1 850 Kč

 objednat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace