27.04.2026, 10:00–17:00
2 750 Kč
11.05.2026, 8:30–15:30
* Odkaz do videokonference obdržíte 2 dny před webinářem
Přednáška s následnou diskusí, ukázka mobilních aplikací k tématu
|
Téma |
Hodiny |
|
Vzácnost Země a jejího klimatu, vhodného pro život, počátky života a vývoj klimatu až k dnešku |
2 |
|
Velká vymírání a otázka, zda k jednomu z nich směřujeme |
1 |
|
Předpovídání počasí a dnešní chod klimatu |
2 |
|
Jak přiblížit studentům cesty ke zmírnění ekologické zátěže, uhlíkové stopy, klimatických změn |
1 |
|
Předpovědi počasí. Využití technologií ( v podstatě využití mobilních aplikací pro rozšíření znalostí studentů, využití internetu k obohacení vědomostí – simulace, umělá inteligence atd.) |
1 |
|
Praktické ukázky související s počasím a klimatem, které lze realizovat v prostředí základních škol i středních škol a které lze z dostupných prostředků škol lehce připravit do vyučování |
1 |
Psací potřeby. V případě webináře: PC se softwarem ZOOM pro účast na webináři s mikrofonem pro případné dotazy. Webkamera je také vhodná, ale není nutnou podmínkou účasti.
27.04.2026, 10:00–17:00
11.05.2026, 8:30–15:30
* Odkaz do videokonference obdržíte 2 dny před webinářem
Jakub Havlíček
8 (1h = 45 min)
Jana Šimečková
6 (1h = 45 min)
Lokalita: Online webináře i Olomouc i
Jana Soukupová
6 (1h = 45 min)
Lokalita: Online webináře i Praha i
Od roku 2001 jsme spolehlivým partnerem učitelů a pedagogických pracovníků mateřských, základních a středních škol.
Naše semináře můžete jednoduše financovat z projektů ŠABLONY v rámci Operačního programu Jan Ámos Komenský (OP JAK).
Přinášíme praktické semináře, inspiraci do výuky a témata, která skutečně reagují na potřeby dnešní školy.
Naši lektoři přinášejí odborné zázemí i reálné zkušenosti ze škol. Spojujeme akademické know-how s praktickými zkušenostmi.